pátek – 29/7

Stage 1 (outdoor)

14:00–15:00
Koňe a prase (CZ)

16:00–17:00
Kit Sebastian (TUR)

18:00–19:00
Nauzea Orchestra (CZ)

20:00–21:00
Smack One (CZ)

22:00–23:00
BICEP (UK)

00:00–01:00
Skepta (UK)

Stage 2 (outdoor)

15:00–16:00
MMNK (CZ)

17:00–18:00
Prago Union (CZ)

21:00–22:00
Algiers (USA)

23:00–00:00
Bert & Friends (CZ)

Stage 3 (indoor)

17:00–18:00
Meeting Brno

19:20–20:20
Mutanti hledaj východisko (CZ)

22:00–23:00
MC Yallah & Debmaster (UGD)

23:40–00:40
Acid Arab (FRA)

01:20–02:20
IC3peak (RUS)

02:30–04:00
Avalon Emerson (USA)

Stage 4 (indoor)

16:50–17:50
Arleta (CZ)

18:30–19:30
Bibione (CZ)

20:10–21:10
Morwan (UA)

21:50–22:50
Siksa (PL)

23:30–00:30
Soccer96 (UK)

Sound system stage

16:00–17:30
Meleon (CZ)

17:30–19:00
DRSH (CZ)

19:00–20:00
Bassick (CZ)

20:00–21:00
Intuitive Lab (CZ)

21:00–23:00
Mack Moonshine (PL)

23:00–01:00
Radikal Guru (PL)

Stage 1 (outdoor)

14:00–15:00
Koňe a prase (CZ)

16:00–17:00
Kit Sebastian (TUR)

18:00–19:00
Nauzea Orchestra (CZ)

20:00–21:00
Smack One (CZ)

22:00–23:00
BICEP (UK)

00:00–01:00
Skepta (UK)

Stage 2 (outdoor)

15:00–16:00
MMNK (CZ)

17:00–18:00
Prago Union (CZ)

21:00–22:00
Algiers (USA)

23:00–00:00
Bert & Friends (CZ)

Stage 3 (indoor)

17:00–18:00
Meeting Brno

19:20–20:20
Mutanti hledaj východisko (CZ)

22:00–23:00
MC Yallah & Debmaster (UGD)

23:40–00:40
Acid Arab (FRA)

01:20–02:20
IC3peak (RUS)

02:30–04:00
Avalon Emerson (USA)

Stage 4 (indoor)

16:50–17:50
Arleta (CZ)

18:30–19:30
Bibione (CZ)

20:10–21:10
Morwan (UA)

21:50–22:50
Siksa (PL)

23:30–00:30
Soccer96 (UK)

Sound system stage

16:00–17:30
Meleon (CZ)

17:30–19:00
DRSH (CZ)

19:00–20:00
Bassick (CZ)

20:00–21:00
Intuitive Lab (CZ)

21:00–23:00
Mack Moonshine (PL)

23:00–01:00
Radikal Guru (PL)

sobota – 30/7

Stage 1 (outdoor)

14:00–15:00
Nvmeri (CZ)

16:00–17:00
Vanishing Twin (UK)

18:00–19:00
Crack Cloud (CAN)

20:00–21:00
Son Lux (UK)

22:00–23:00
Ride (UK)

00:00–01:00
Kae Tempset (UK)

Stage 2 (outdoor)

15:00–16:00
Dukla (CZ)

17:00–18:00
Manon Meurt (CZ)

19:00–20:00
Alewya (UK)

21:00–22:00
Michajlov (UA, CZ)

23:00–00:00
Midi Lidi (CZ)

Stage 3 (indoor)

15:20–16:20
Leto s Monikou (SK)

17:00–18:00
Bare Escape (CZ)

18:40–19:40
WWW (CZ)

20:20–21:20
Dunaj a Iva Bittová (CZ)

22:00–23:00
Shortparis (RUS)

23:40–00:40
Red Axes (ISR)

01:20–02:20
The Bug & Flowdan (UK)

02:30–04:00
NobodyListen b2b Kewu (CZ)

Stage 4 (indoor)

15:10–16:10
Warm Graves  (DE)

16:50–17:50
Arleta (CZ)

18:30–19:30
Aid Kid (CZ)

20:10–21:10
Dame Area (ESP)

21:50–22:50
RSS b0ys (PL)

23:30–00:30
Paranoid London Live (UK)

00:40–04:00
Marie Pravda, Ncol (CZ)

Sound system stage

14:00–15:30
Morawanka (CZ)

15:30–17:00
Dubz2Bash (CZ)

17:00–19:00
Ras Ikel (CZ)

19:00–21:00
Dasha Fyah (CZ)

21:00–23:00
Shack Attack (CZ)

23:00–01:00
Alpha Steppa ft. Ras Tinny (UK)

Stage 1 (outdoor)

14:00–15:00
Nvmeri (CZ)

16:00–17:00
Vanishing Twin (UK)

18:00–19:00
Crack Cloud (CAN)

20:00–21:00
Son Lux (UK)

22:00–23:00
Ride (UK)

00:00–01:00
Kae Tempset (UK)

Stage 2 (outdoor)

15:00–16:00
Dukla (CZ)

17:00–18:00
Manon Meurt (CZ)

19:00–20:00
Alewya (UK)

21:00–22:00
Michajlov (UA, CZ)

23:00–00:00
Midi Lidi (CZ)

Stage 3 (indoor)

15:20–16:20
Leto s Monikou (SK)

17:00–18:00
Bare Escape (CZ)

18:40–19:40
WWW (CZ)

20:20–21:20
Dunaj a Iva Bittová (CZ)

22:00–23:00
Shortparis (RUS)

23:40–00:40
Red Axes (ISR)

01:20–02:20
The Bug & Flowdan (UK)

02:30–04:00
NobodyListen b2b Kewu (CZ)

Stage 4 (indoor)

15:10–16:10
Warm Graves  (DE)

16:50–17:50
Arleta (CZ)

18:30–19:30
Aid Kid (CZ)

20:10–21:10
Dame Area (ESP)

21:50–22:50
RSS b0ys (PL)

23:30–00:30
Paranoid London Live (UK)

00:40–04:00
Marie Pravda, Ncol (CZ)

Sound system stage

14:00–15:30
Morawanka (CZ)

15:30–17:00
Dubz2Bash (CZ)

17:00–19:00
Ras Ikel (CZ)

19:00–21:00
Dasha Fyah (CZ)

21:00–23:00
Shack Attack (CZ)

23:00–01:00
Alpha Steppa ft. Ras Tinny (UK)