FAQ

V souladu s aktuálními vládními nařízeními prosíme všechny návštěvníky o splnění alespoň jedné z následujících podmínek nezbytných pro vstup do areálu:

 

  • doložit negativní PCR test starý nejvýše 7 dní
  • doložit negativní antigenní test starý nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením)
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u vícedávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Na místě bude možné absolvovat antigenní test ve stánku Spadia za cenu 300 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Mapa areálu

HYGIENICKÁ OPRATŘENÍ

Festival Pop Messe se koná s ohledem na vládní opatření a za přizpůsobených hygienických podmínek. Situaci neustále monitorujeme a opatření přizpůsobíme aktuálně platným nařízením vlády.

MAPA AREÁLU

Zveřejníme brzy

UBYTOVÁNÍ

V letošním roce, s ohledem na koronavirovou krizi, nebude na festivalu stanové městečko. Návštěvníkům přijíždějícím z jiných měst doporučujeme využít pestré ubytovací možnosti, které Brno nabízí – hostely, hotely, soukromé pronájmy, ubytovny,  koleje a další.

DĚTI

Děti do věku 10 let mají vstup zdarma. Za děti a mladistvé do 18 let věku odpovídají jejich zákonní zástupci.

DOPRAVA

Doporučujeme využít cestu vlakem či autobusem. V případě, že se rozhodnete přijet autem, berte prosím na vědomí, že festival neposkytuje žádná parkovací místa. Motoristé mohou parkovat v parkovacích domech  nebo na placených modrých zónách (www.parkovanivbrne.cz). Od zaparkovaného auta se prostřednictvím MHD na Pop Messe snadno dostanete .

PARKOVÁNÍ

V případě, že se rozhodnete přijet autem, berte prosím na vědomí, že festival neposkytuje žádná parkovací místa. Motoristům doporučujeme využít parkovací plochy P+R, parkovací dům DOMINI PARK, Parking u Janáčkova Divadla, parkovací dům ROZMARÝN  a další. Více informací na https://www.parkovanivbrne.cz/parkovani-dalsi 

K parkování můžete využít také placené modré zóny (www.parkovanivbrne.cz). O víkendu není parkování na modré zóně regulováno a můžete zde stát zdarma.

Od zaparkovaného auta se prostřednictvím MHD na Pop Messe snadno dostanete.

MHD v Brně

Prostřednictvím městské hromadné dopravy na festival snadno dojedete.  Z Hlavního nádraží doporučujeme  spoj tramvajové linky číslo 1 směr Řečkovice. Vystoupíte na zastávce Hrnčířská. Po ulici Rybníček přijdete na ulici Sportovní, kde se nachází festivalový areál. Viz přiložená mapa. 

Z Hlavního nádraží můžete také využít také autobusový spoj číslo 67, který vás dopraví přímo před festivalový areál – zastávka Sportovní. 

Mezi další pohodlné spoje patří tramvajová linka 6 (výstup na zastávce Hrnčířská), která křižuje jednu z hlavním brněnských tepen – zastávku Česká,  trolejbusy číslo 25, 26 (výstup na zastávce Zimní stadion) jsou ideální variantou při cestě směrem od Mendlova náměstí.

ZVÍŘATA

Své domácí mazlíčky nechte odpočívat v klidu domova. Do areálu není vstup se zvířaty povolen. Výjimku tvoří asistenční psi s potřebnými doklady.

BANKOMAT

Potřebujete si vybrat peníze? Na Pop Messe bankomat bohužel nenajdete. Zde jsme pro vás vybrali ty nejbližší festivalovému areálu – mapka

BEZPEČNOST A ZDRAVÍ

Jednou z hlavních priorit festivalu Pop Messe je zajištění bezpečnosti a dodržování bezpečnostních a hygienických opatření. Doporučujeme spolupracovat s pořadateli a před vstupem na festival se ujistit, že do areálu nevnášíte potenciálně nebezpečné předměty.

Chraňte sebe i své okolí, dodržujte pitný režim, noste pokrývku hlavy, chraňte se před sluncem a konzumujte alkoholické nápoje s mírou. Pokud se dostanete do nesnází, nebo se setkáte s osobou v nesnázích či budete svědkem násílí nebo nelegálního chování, obraťte se na non stop přítomnou zdravotní službu či ochranku.

Telefonní čísla pro tísňová volání:
112 – Jednotné evropské číslo tísňového volání
158 – Policie
156 – Městská policie
150 – Hasiči
155 – Záchranná služba

CO RADĚJI NECHAT DOMA?

Ostré předměty
Hořlaviny
Alkohol
Drogy
Selfie tyč
Deštník
vlastní občerstvení – jídlo a nealkoholické pití

DOBROVOLNÍCI

Chcete být součástí Pop Messe? Přihlašte se jako dobrovolník/ce Pište na info@popmesse.cz nebo na barina@popmesse.cz

Do předmětu emailu uveďte “Dobrovolník Pop Messe 2021” a do zprávy popište své časové možnosti, zkušenosti, věk a kontaktní informace.

BEZ BARIÉR

Pop Messe si užijí i lidé se zdravotním omezením. 

Držitelé průkazu ZTP/P mají 50% slevu na vstupenku + doprovod 1 osoby zdarma

GDPR

Vstupem na festival souhlasíte s použitím fotografických a audiovizuálních záznamů k dalším účelům festivalu.